2 oC(koponyeg.hu)
borult, 24.12 km/hK/DK-i szél (aktuális)
2014. November 27. Virgil, Virgínia

MENÜ

Önkormányzat

Polgármesteri Hivatal

Intézmények

Gazdasági Társaságaink

Környezetvédelem
 


Hirdetés
Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés
Székesfehérvárért cím
Adorján Imre turkológus 1999.
Albacomp -SZÜV Kosárlabda csapata   1999.
Alba Regia Néptáncegyüttes   1993.
ALCOA Alapítvány   2005.
dr. Angeli Géza orvos 1994.
dr. Arányi István orvos 1992.
dr. Arató Antal ny. igazgató 2008
Ábrahám Istvánné gyógypedagógus 1994.
dr. Ágfalvy Mihály főiskolai tanár 1994.
dr. Baráth Károly orvos 2008
dr. Bánki Zsuzsanna régész 1995.
Bányai László református lelkész 2000.
Bárdosi Attila rendőr alezredes 2002.
Bencze András evangélikus esperes 2000.
Bobory Zoltán előadóművész 1994.
Boda János vállalkozó 2009
Boross László tervező 1994.
Botos István+   2007.
Csabina Zoltán RVA igazgatóhelyettes 2001.
Cseh István polgárőrség elnöke 2001.
Csodó Tibor üzemszervező 1996.
Csömöz Ferencné gyermekgondozó 1996.
Dávid Erzsébet újságíró 2006.
Deli József gyógypedagógus 1993.
Demeter Vilmos nyug. testnevelő 1994.
dr. Demeter Zsófia történész-múzeológus 2003.
Egyed Imréné Szt. György Kórház ápolási igazgató 2001.
Endl Imréné Öreghegyi Nyugdíjas Klub vezetője 2009
Escher Ilona könyvtár szervező 1996.
id. Eszéki János   2007.
Farkas Sándor kosárlabda edző 2000.
Fejes Gábor labdarúgó 2009
Feketéné Thuróczy Nóra kosárlabdázó 2004.
dr. Fülöp Gyula régész 2008
Fűrész István pedagógus 1996.
Frank József könyvvizsgáló l997.
Gajda Péter tanár 2010
Gergely Anna történész 2005.
Gárdai Ferenc ny.tanár 2007.
dr. Glósz Ervin lelkipásztor 1996.
Görög István alezredes 2004.
Gyurkovics Mária testnevelő tanár 2006.
Handler Rezsőné Nyugdíjas Klub alelnöke 2004.
Hányik János lelkész 1995.
Járy Jánosné óvodavezető 2005.
dr. Háry Ferencné tanár 1994.
Heinrich Péter igazgató 2005.
Helyőrségi Zenekar   1997.
dr. Hoffer Györgyné dr. Koltai Sarolta gyermekgyógyász 2007.
Horányi Ottília karnagy 2002.
Horváth Imre plébános 1997.
Hudoba György csillagász 1993.
Illyés Endréné restaurátor 2000.
dr. Illyés Péter utazó-felfedező 2004.
Jávor Mátyás Zsidó Hitközség elnöke 2009
Johan Freilinger osztrák adományozó 1992.
Dr. Juhász Árpád főorvos 2010
Jüllich Ádám Metall Glas Rt elnök-vezérigazgató 2001.
Kádár Antal edző 2003.
dr. Kamarás Erika gyermekgyógyász-főorvos 2006.
Karászi Kálmán vízügyi mérnök 1992.
dr. Kardos István rendőr-alezredes 2006.
Karsai Béla vállalkozó 1995.
Kállai Mária pedagógus 2001.
Kelemen Ágnes Stoma klub vezetője 1998.
Kékesi Miklós Budapest Bank igazgató l999.
dr. Kerkuska László gyermeksebész 2007.
Kiss Antalné ny. óvodavezető 2002.
Kiss Kálmán + ny. köztisztviselő 2004.
Kiss Mária óvodapedagógus 1996.
Kneifel Ferenc zenepedagógus 1993.
Kocsis György informatikus 2010
Kollár Endre ny. ezredes 2007.
Kolozsvári Kende népművelő 2002.
Koska Györgyné Egyesített Szoc. Intézmény igazgatója 2001.
Kósa Ferenc c. kanonok 1999.
dr. Kovács Endre főorvos 2003.
Kovács Istvánné úszóedző 2002.
Kovács György népművelő l997.
Kovács Jenő városvédő 1996.
dr. Kovács Tibor orvos 1995.
Kő Ferenc+ katolikus lelkipásztor 2000.
Kralovánszky Alán régész 1993.
Kulcsár Antal öttusa-mesteredző 2002.
dr. Laczkó Ildikó igazgató 2009
Ladasovits László igazgató 1998.
Dr. Lakner József tanár 2010
Láng Hugóné Alba R. Nyugd. Egy. elnöke 2000.
dr. Lehrner Lóránt orvos 1992.
Los Andinos Együttes   2007.
dr. Lovas Zoltán tanár 1998.
Macher Endréné vállalkozó 1995.
Madler László+   2004.
Magyarits András igazgató 2000.
Major István zenetanár 2009
Major István zenetanár 2006.
dr. Matarics Erzsébet városi bíró 2000.
Mazák Gyula Alcoa-Köfém Okt. és Közm.Klubház igazgatója 2007.
Mezőszentgyörgyi Lászlóné iskolatitkár 2008
Mészáros Sándor Alba R. Nyugd. Egy. titkára 2005.
Modrovits Imre ny. köztisztviselő 2005.
Molnár Magdolna ny. tanárnő 2004.
Mészáros Péter filmrendező 2003.
Mohai János nyugdíjas pedagógus 1997.
Mohai Judit tanár 2010
Molnár Dezsőné ny. tanár 2008
Molnár György igazgató 1999.
Molnár Jánosné módszertani bölcsőde vezetője 1993.
Móder Józsefné igazgató 2010
Móra Magda költő 2002.
Dr. Móré Attila vállalkozó 2010
Mórocz Istvánné könyvkötő 2002.
M. Tóth István festő 1993.
Nagy Gábor sportszervező 1996.
Nagy Hedvig + CSSK vezetője – posztumusz 2008
Nagy János pedagógus, igazgató 1995.
Németh Gyula férfiszabó 2000.
Németh László GORSIUM ÁFÉSZ elnöke 1998.
Németh László Fogyasztóvéd. Egyes. elnöke 2004.
Nagy László fodrász 2005.
Őri Tóth István fotóművész 2002.
Öttusa Edzői Csapat   2005.
Paál Lajos ny. tanár 2006.
Pap László ny. igazgató 2005.
Párniczky József tanár 2003.
Párniczky Józsefné népi iparművész 1998.
dr. Pelsőczy Ferenc+   1995.
Péntek Imre újságíró 1998.
dr. Peresztegi Nagy Róbertné tanár 2004
Pinke Miklós festőművész 2001.
dr. Pintér Lajos köztisztviselő - mérnök 2003.
Poklosi Péter városvédő 1994.
Pordán H. Ferenc városépítész 1993.
Primavera Kórus MMK 1992.
Radetzky Jenőné karitatív tev. 1996.
Rajnai László ny. népművelő 1999.
Rábaközi István vállalkozó 1999.
Rákos Csabáné ny. igazgató 2009
Reé Géza népművelő 2010
Salamon Lászlóné ny. kollégium igazgató 2003.
dr. Sarlós József főorvos 1999.
Sárvári László Volán SC ügyvezető elnöke 1998.
Schermann Ede ny. testnevelő tanár 2000.
Schuller Ferencné óvodavezető 1998.
Schwalm László festőművész 1997.
Sebestyén Zoltán Korona Rt ny. vezérig. 2001.
dr. Séda Mária tanár 1997.
dr. Simonyi Gyula jogtanácsos 1999.
Sipos Jenő igazgató Fehér Ablak Kft 2006.
Sobor Antal író 1993.
Somorjai Ferenc zenetanár 1996.
Südy Árpád természetjáró 2004.
Szabó József+ gombavizsgáló 2003.
Szabó Mátyás vízügyi mérnök 1999.
Szakál Antal festőtanár 2008
dr. Szalai Elek pedagógus 1995.
dr. Szalai Károly tanár 2007.
dr. Szarvas József orvos 2008
Szauerwein Tivadar igazgató FETÉV-SZER Kft 2006.
Székelyhidi János sportújságíró 2008
Szili István tanár 1992.
Szíjjártó Ferenc köztisztviselő 1998.
Szokó Miklósné ny. igazgató 2006.
dr. Takács Ferenc főorvos 2009
Tamás Ádám kertész 2008
dr. Támadi Lajos fogorvos 2005.
Terkán Lajos Bemutató Csillagvizsgáló Kollektívája   2009
Tilinkó Zenekar   1993.
Tolnai Antal Földhivatal vezetője 1995.
Tombor István birkózó 1992.
dr. Tóth Ferenc főorvos 1997.
dr. Tóth Ferenc Vállalkozásfejl. Alap .vez. 1994.
Tóth István művelődési ház igazgató 2003.
Tóth Tihamérné igazgató 2009
Tölgyesi Ferencné igazgató 2002.
Ujházi Péter festő 1994.
Újfalusi Istvánné gazdasági igazgató 1998.
Ujfalusi Istvánné ny. igazgató 2007.
Ujházi Mária intézményvezető 1997.
Urbányi Mária tervező 1994.
Varga Gábor környezetvédő 2006.
Varga Jánosné dr. úrhölgy 2003.
Varga Imréné vöröskeresztes 1992.
Végh László tanár 1995.
VIDEOTON UEFA labdarúgó csapat   2010
Viniczai László cukrász 1997.
Víg Imre+ birkózó 2001.
dr. Warvaszovszky Emil tanár 1992.
Wolkensdorfer János tanár 1992.
Würth József vállalkozó 2001.
Zsohár Melinda újságíró 2010
 


Oldal küldése emailben    Oldal nyomtatása

Adóiroda

Ügyfélszolgálat

Főépítészi Iroda

Ügyintézés
   Webkamera

Belépés
Bejelentkezés az ügyfélkapun keresztül


Hírek